TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Piešťany » Piešťany » Pozemky » Rekreačný pozemok »

Pozemky pre občiansku vybavenosť, Piešťany-Lodenica

Pozemky pre občiansku vybavenosť, Piešťany-Lodenica

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj zaujímavé pozemky na južnom okraji mesta v bezprostrednej blízkosti vilovej štvrte Lodenica. Ide o tri samostatné pozemky, každý s výmerou cca 1930 m2 lichobežníkového tvaru s dĺžkou 50 m a šírkou 40 m. V súlade s územným plánom mesta sú tieto pozemky súčasťou územia, určeného ako výhľadové plochy občianskej vybavenosti s dominantnou funkčnou náplňou na výstavbu zariadení ubytovania a cestovného ruchu. Súčasťou predaja je spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste, už zahrnutý v cene pozemku. IS (vodovod, kanalizácia, elektrina, plyn, optické káble) sú v dosahu od 10-50 m od jednotlivých pozemkov. Predaj len ucelených parciel, t.j. minimálna výmera 1930 m2. V cene je zahrnutá projektová dokumentácia na väčší rekreačný objekt na jednom z pozemkov, vrátane expirovaného stavebného povolenia. Pozemky sú bez tiarch, vysporiadané vlastníctvo, kúpou voľné. Exkluzívna nehnuteľnosť R1reality. Názor makléra: Zaujímavé pozemky väčšej výmery v unikátnom prírodnom území s dosahom civilizácie, výnimočne vhodné ako investičný zámer pre výstavbu obľúbených rekreačných apartmánových komplexov. Ponúkaná cena už zahŕňa: 1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality 2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve. 3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, hydrogeologického posudku a pod. Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality.

Cena: cena dohodou

  cena dohodou/m2

Kategória: Rekreačný pozemok - Predaj

Lokalita: Piešťany - Piešťany
(Rekreačný pozemok - Piešťany)

Rozloha pozemku: 1 930 m2

Dátum aktualizácie: 21.6.2019

Identifikačné číslo: 1320290

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

R1reality

Kollárova 17, Piešťany
0948 Kliknite TU!

Maklér:

Mgr. Jana Pernischová
0915 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk