TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Piešťany » Piešťany » Pozemky » Rekreačný pozemok »

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok o rozlohe 74 245 m2, ktorý sa nachádza 14 km od Piešťan pr

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok o rozlohe 74 245 m2, ktorý sa nachádza 14 km od Piešťan pr

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok 14 km od Piešťan pri obci Hrádok, vo vyhľadávanej a turisticky príťažlivej lokalite. Pozemok je veľmi zaujímavý na výstavbu rodinného sídla , ranča, penziónu, hotela, reštaurácie s výmerou 74 245m2 (šírka cca 190 m2). Pozemok je  zaujímavý i svojim reliéfom je tam cca 6 ha roviny potom je tam výnimočný útvar  vyvýšenina nad úroveň terénu Obtočnik Váhu, na ktorej je dookola cca 1 ha lesa  a na vrchu je cca 0,5 ha rovná lúka to je dobré miesto na stavbu, okolo seba máte lesík vy ste na vyvýšenine a pod Vami môžete mať ohrady pre zver, zvieratá alebo golfové ihrisko alebo ine........// V blízkosti pozemku sa dajú dokúpiť ďalšie pozemky, jeden cca 5,5 ha druhý cca 2 ha tretí cca 1,5 ha. Inžinierske siete: na pozemku je vodovod, zároveň i vlastná voda s vynikajúcou kvalitou minerálnej vody v tesnej blízkosti je plyn a nové trafo s dostatočnou kapacitou elektriky, kanalizácia v tejto oblasti nie je. Na pozemok je prístup z hlavnej cesty a aj z vedlajšej cesty. K tomuto pozemku s výmerou 7,4245 ha ponúkame ešte ako bonus pozemky v okolitých horách a zároveň podiely v Urbárskej spoločnosti tzv. horové právo  zaujímavé pre poľovníka lebo v blízkom okolí sa nachádzajú lesy  so srnčou, jeleňou, muflonou danielou a diviacou zverou, lokalita je výnimočná pre milovníkov prírody a polovnikov, svedči o tom i fotodokumentácia. Je tu i dobrý príchod z dialnice od odbočky Lúka ( závod Coca cola) je to cca 2 km. Cena za m2 je 23,-€ Na snímke je vidieť i reštauráciu MAJER  v prípade záujmu je i ta na predaj výmera cca 2600m2.

Cena: 1 707 635,00 €

  23,00 €/m2

Kategória: Rekreačný pozemok - Predaj

Lokalita: Piešťany - Piešťany
(Rekreačný pozemok - Piešťany)

Rozloha pozemku: 74 245 m2

Dátum aktualizácie: 23.5.2019

Identifikačné číslo: 1980

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

K&B Partners, s.r.o.

Palackého 6403, Trenčín
0918 Kliknite TU!

Maklér:

JUDr. Ing. Tomáš Krúpa
0918 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk